Oficial suntem niste HOTI!!!? - Pagina 2
  1. 88$ FARA DEPOZIT

2. Betfair Poker 40 EUR + VIP

3. PokerStars20$ GRATIS

4. FullTilt Poker600$ Bonus

5. Unibet500 EUR BONUS

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 21 la 30 din 30

Subiect: Oficial suntem niste HOTI!!!?

Four of a Kind Avatarul lui adynecro
    Data înscrierii
    22.03.2009
    Posturi
    459

Implicit

Am avut numeroase mass disconecturi pe site-uri mai mici, unde jucatori din anumite regiuni sau anumiti ISP nu se mai puteau conecta, de multe ori majoritatea mesei sitout. De fiecare data cand m-am intors am pierdut o mare parte din fise (sau toate), nu se pune nimeni pe sitout pentru noi. De fiecare data site-ul a oferit "refunduri" corespunzatoare situatiei. Sa te pui sitout in situatii de genul asta nu faci decat sa pierzi bani care in situatia inversa adversarul nu ii va pierde pentru tine, si sa iti creezi nervi cu suportul care va zice chestii de genul "nu am detectat nici un disconnect la dvs" "regiunea dvs a putut juca fara probleme" "nu avem cum sa va dam un refund in aceasta situatie". Totul ca sa oferi un discount site-ului ca recompensa pentru problemele tehnice care le au, jucatorii isi vor primi partea lor oricum (desi stars clar a dat-o in bara cu refundurile initiale, daca procedau corect din start nu era nici o discutie acum). Singurele situatii unde are sens sa te "pui sitout" aka timebank fold fiecare mana e cand esti la masa cu jucatorii care ii cunosti / iti sunt prieteni / ii stakeuiesti in speranta ca se pot intoarce in curand la mese fiindca si ei vor face acelasi lucru pentru tine, dar dupa 15 minute deja nu isi mai are rostul, nu faci decat sa ingrasi pe cel care nu face asta.

Just my 2 cents, nu joc pe stars deci nu sunt implicat in problema asta. Doar me deranjeaza lipsa de logica si idealismul utopic intr-o lume care nu e utopica si intr-o situatie in care nu e necesar fiindca site-ul care e partial de vina pentru aceste probleme este singurul care va avea de pierdut.
    "Self-control is the chief element in self-respect and self-respect is the chief element in courage." Thucydides.

Peste Prajit Avatarul lui obs
    Data înscrierii
    06.04.2006
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    9.194
    Mesaje blog
    65

Awards Showcase

Implicit

Citat Postat în original de bexe77 Vezi post
    poti face podcastul si cu altcineva Iulian,de ce trebuie neaparat sa fie George?
    Hmmm, daca exista propuneri sunt gata de auditii

Full House Avatarul lui bexe77
    Data înscrierii
    27.11.2011
    Posturi
    255

Implicit

Cineva care joaca poker in prezent, si poate sa-si rapeasca din timpul lui ar fi ideal. Eu nu am nici o propunere. Doar atat pot sa zic: fara podcast parca pokerul nu e la fel

Straight flush
    Data înscrierii
    28.08.2011
    Posturi
    983
    Mesaje blog
    2

Implicit

Liviu )

Straight flush
    Data înscrierii
    28.08.2011
    Posturi
    983
    Mesaje blog
    2

Implicit

No, srsly, intrebati-l pe Liviu.
    Poate accepta.
    Iar podcasturile cu el sunt super misto - e evident ca omu' este/era super pasionat de poker.

Peste Prajit Avatarul lui obs
    Data înscrierii
    06.04.2006
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    9.194
    Mesaje blog
    65

Awards Showcase

Implicit

Liviu nu se baga decat poate doar ca invitat cu discutii exclusiv de teorie. Exclus 100% sa faca asa ceva. O gazda trebuie sa fie la curent cu actualitatile si sa fie dispus sa le discute, sa stea la palavre, iar Liviu nu e genul. Ceea ce face e mult mai pasionant pentru el decat sa o ia prin balarii cu mine.

Four of a Kind Avatarul lui shakur_ro
    Data înscrierii
    18.07.2012
    Locație
    Curtea de Arges
    Posturi
    432

Implicit

Citat Postat în original de obs Vezi post
    Liviu nu se baga decat poate doar ca invitat cu discutii exclusiv de teorie. Exclus 100% sa faca asa ceva. O gazda trebuie sa fie la curent cu actualitatile si sa fie dispus sa le discute, sa stea la palavre, iar Liviu nu e genul. Ceea ce face e mult mai pasionant pentru el decat sa o ia prin balarii cu mine.
    Tudor Purice?

Implicit

Al Locust

De ce nu si din afara poker-ului :
    - jucator de Bridge, Sah ...
    - Gamer daca are personalitatea potrivita
    sunt multi tineri activi pe YouTube, Twitch.

https://youtu.be/CO0_uajJbVo

Implicit

alt exemplu

Old nick - Teddy | exp 03.01 Avatarul lui shteddy
    Data înscrierii
    12.10.2009
    Posturi
    123

Implicit

Imi amintesc cum in urma cu 2-3 ani eram in drum spre o masa finala, CL in $b75, cand a inceput sa se deconecteze. O facea doar la romani, belgieni si bulgari. Dupa o ora in care ma uitam la masa cum vin cartile, dar eram sittout, s-au decis sa opreasca turneele. Stiu ca nu e similara situatia iar noi eram in inferioritate si nu prea era loc de fairplay, dar la mentiunea in email-ul pe care l-am adresat pokerstars referitor la situatie am primit inca un buy-in de $75 pe langa chop, iar locul 1 a castigat mai mult decat garantatul. In concluzie, cred ca am batut prorpriul record de click-uri intr-o ora pentru ca am considerat ca e cea mai buna optiune pe care o pot alege la acel moment, pentru ca stars plateste prost.
    do not hate the player, hate yourself

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Subiecte similare

1. Oare suntem furati chiar in halul asta?
    De catafr în forumul Online Poker
    Răspunsuri: 47
    Ultimul post: 01.08.2011, 13:07
  2. Noi Romani Suntem Amarati Rau?
    De katmanx în forumul Micro Stakes NL
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 08.11.2007, 00:03
  3. Suntem niste mincinoshi ?
    De touche în forumul Psihologie
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 28.12.2006, 20:44
  4. Am nevoie de un regulament oficial !!
    De mideca în forumul Online Poker
    Răspunsuri: 3
    Ultimul post: 28.05.2006, 18:12

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Poker Online