coinpoker
  1. 88$ FARA DEPOZIT

2. Betfair Poker 40 EUR + VIP

3. PokerStars20$ GRATIS

4. FullTilt Poker600$ Bonus

5. Unibet500 EUR BONUS

Rezultate 1 la 4 din 4

Subiect: coinpoker

Implicit coinpoker

pareri despre https://coinpoker.com/ ?

ps: am citit un articol ieri si pare interesant. nu am cont acolo, nu am testat softul, nu sunt afiliat si in general nu am niciun interes ascuns in respectivul site. doar intreb sincer

Calling Station Avatarul lui yariknight
    Data înscrierii
    06.06.2005
    Locație
    Bucuresti Berceni
    Posturi
    2.312

Implicit

Am jucat cateva turnee. Softul e momentan slabut, inclin sa cred ca e facut de la zero pentru ca are buguri de reguli, gen all-inul e considerat full raise indiferent de valoare. Dar efortul de a face un soft e totusi ceva. In stadiul asta al proiectului nu cred ca e mare lucru de discutat, ramane de vazut cum o sa se puna problema din punct de vedere legal. Daca vor putea accepta americani in viitor si cum vor fi conditiile pentru europeni, cand criptomoneda va avea valoare. Ma gandesc ca ar putea fi o alternativa buna pentru romani, nu cred ca vom vedea prea curand ceva despre criptomonezi in legislatia romaneasca. Si in lipsa legislatiei nu poate fi considerat joc de noroc.
    " Eu m-am nascut inca de la inceput, nu dupa."

Implicit

Eu astept de aproape o luna un raspuns despre situatia legala a acestui site de la ONJN .

Straight
    Data înscrierii
    07.06.2011
    Posturi
    111

Implicit

Daca primesti raspuns posteaza te rog.
    Multumesc!

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •  
Poker Online