Deal VIP Betfair incepand din Iulie
  1. 88$ FARA DEPOZIT

2. Betfair Poker 40 EUR + VIP

3. PokerStars20$ GRATIS

4. FullTilt Poker600$ Bonus

5. Unibet500 EUR BONUS

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 20 din 109

Subiect: Deal VIP Betfair incepand din Iulie

Data înscrierii
    14.09.2011
    Posturi
    4.828
    Mesaje blog
    2

Implicit Deal VIP Betfair incepand din Iulie

Incepand de la 1 Iulie avem un deal VIP si puteti juca pe Betfair complet sigur in continuare si pe viitor ca si acum cu acest deal VIP exclusiv Holdem.ro

Betfair ( reteaua iPoker ) va inlocui vechile promotii si dealuri pe William Hill si incepand cu toamna aceasta o sa apara si alte promotii. Pana atunci, de la 1 Iulie este valabila la cerere ( trebuie sa dati PM ) oferta de mai jos:

- upgrade la nivelul maxim VIP disponibil fara cerinte minime( adica oricand puteti converti punctele in cash cu o rata de 35% RB original in fractiuni de minim 10 EUR)
    - bonus de prim depozit ( echivalent 20% RB original - maxim 1500 EUR si valabil 45 zile)
    - 10% RB original pana la o limita de 100 EUR ( nu poate fi folosit in acelasi timp cu first deposit bonus )
    - 12.000 EUR race pentru jucatorii de cash
    - 12.000 EUR race pentru jucatorii de SNG/Turnee

Pe scurt:

- primele 45 zile 55% back din original rake ( VIP + first deposit )
    - dupa primele 45 zile 45% back din original rake

In plus, jucatorii noi mai primesc tokenuri SNG si free money pentru cazino.

LINK INREGISTRARE

- Pentru a fi upgradati la VIP completati acest formular: http://goo.gl/forms/b7NFyU5NdP ( se face upgrade automat la aprox 2 saptamani )
    - original rake inseamna ca se calculeaza ca si inainte si nu cu SBR
    Ultima modificare făcută de mehigh; 20.07.2016 la 09:53.

Muck
    Data înscrierii
    24.03.2014
    Posturi
    2

Implicit

salut..nu stiu cum sa dau PM lukian777 este userul meu.
    multumesc o zi buna.

Muck
    Data înscrierii
    22.12.2014
    Posturi
    6

Implicit

o veste buna! multumesc!

Three of a Kind
    Data înscrierii
    03.11.2011
    Posturi
    85

Implicit

O veste excelenta, intr-adevar!
    De aici deduc ca nu intentioneaza sa se retraga, astfel cum a procedat WH?
    Eu sunt oarecum in expectativa, in perioada urmatoare vor mai fi probabil miscari. Mehigh, mai ai ceva semnale cu privire la alte retrageri sau nou veniti?

Muck
    Data înscrierii
    17.06.2015
    Posturi
    3

Implicit

Si eu sper sa nu se retraga la fel cum au facut cu Titan Poker si William Hill. E o veste buna si in Iulie imi voi face si eu cont pe Betfair. PS: Cum iti dam PM?

Data înscrierii
    14.09.2011
    Posturi
    4.828
    Mesaje blog
    2

Implicit

Am primit destul de multe intrebari despre asta si am acum raspunsul ca bonusurile vor fi disponibile si pentru conturile vechi, si conturile care au fost migrate de pe vremea cand Betfair era in Ongame, etc.

O sa apara un formular aici in cursul saptamanii in care va puteti trece username betfair si username forum, iar cei de la betfair vor avea acces direct pentru a face upgrade-urile de la 1. Pastrati punctele din aceasta luna pentru ca vor putea fi convertite luna urmatoare la rata maxima de 35%

Muck
    Data înscrierii
    17.06.2015
    Posturi
    3

Implicit

Multumim!

Data înscrierii
    14.09.2011
    Posturi
    4.828
    Mesaje blog
    2

Implicit

Aici este formularul unde va inscrieti pentru oferta de mai sus http://goo.gl/forms/b7NFyU5NdP

Implicit

daca am cont vechi, de mai multi ani trackuit prin holdem.ro, logat astazi si am vip level 15, cred ca nu mai tebuie sa completez formularul, sau trebuie?

Muck
    Data înscrierii
    27.11.2014
    Posturi
    4

Implicit

Jucatorii noi nu trebuie sa introduca vreun cod cum era pe wh pt afiliere? Folosim doar linkul din main post?

Data înscrierii
    14.09.2011
    Posturi
    4.828
    Mesaje blog
    2

Implicit

Doar linkul din primul post e suficient. Am trimis lista cu cine s-a inscris si o sa mai trimit maine cine se mai inscrie. Conturile vechi care au deja cel mai mare VIP nu trebuie sa se mai inscrie pe lista.

Muck
    Data înscrierii
    22.12.2014
    Posturi
    6

Implicit

la mine a aparut o problema !
    Eu nu am mai avut cont la ei ,asa ca ieri am incercat sa imi fac cont ! Am incercat cu linkul .. am introdus datele ... toate bune si frumoase iar cand am dat pe butonul de finish "Agree and Open Account" mi-a aparut mesajul de erroare "sorry ,we are unable to create your account" si "we only allow only one customer per account"
    Am incercat pe diferite browsere chrome/mozzilla,am schimbat pe alt pc .. apoi am incercat si de pe telefon cu aplicatia lor android sa ma inregistrez ... nimic...aceeasi erroare
    am contactat live support de 3 ori .. ieri la orele 12 ,14, si abia la ora 18 au sunat si mi-am facut contul prin telefon !
    Am jucat putin aseara la ei pe platforma !

Intrebare ! Mai beneficiez de promotie avand in vedere ca am deschis contul telefonic?

Muck
    Data înscrierii
    01.11.2014
    Posturi
    2

Implicit

turneul care era pe william hill cu iphone se va mai tine pe betfair?

Muck
    Data înscrierii
    25.05.2008
    Posturi
    1

Implicit

Mi-am deschis si eu cont aseara, m-am inscris si pe lista din google docs, s-a mai luat in considerare, sau era prea tarziu? Merci

Data înscrierii
    14.09.2011
    Posturi
    4.828
    Mesaje blog
    2

Implicit

Da, e valabil si in continuare. Oricand veti fi upgradati, se pot schimba punctele dupa aceea. Din cand in cand cineva de la ei va verifica lista si va face toate modificarile necesare. Jucatorii nu trebuie sa isi schimbe punctele pana cand nu au Gold la status.

Muck
    Data înscrierii
    31.03.2011
    Posturi
    4

Implicit

Am o intrebare va rog. Am introdus si eu pe linkul de mai sus datele cerute in urma cu 4 zile, dar nu a fost nici o modificare la status. La cat timp se face upgrade-ul? Daca nu am fost upgradat pana acum ar trebui sa mai fac ceva?

Data înscrierii
    14.09.2011
    Posturi
    4.828
    Mesaje blog
    2

Implicit

Cred ca in acest moment toate conturile au fost upgradate, mai putin 2. Ca sa verificati trebuie sa va logati si sa verificati in client daca sunteti la nivelul maxim.
    @sstsabin contul tau nu e corect trackuit si nici nu poate fi facut retag, la unii s-a mai putut care nu aveau afiliat

Daca mai sunt probleme postati aici.

Muck
    Data înscrierii
    17.06.2015
    Posturi
    3

Implicit

Am fost upgradat. Multumesc

Muck
    Data înscrierii
    27.11.2014
    Posturi
    4

Implicit

Si eu am primit upgrade,multumim. Mehigh,turneu cu iphone vom mai avea sau nu?

Muck
    Data înscrierii
    22.12.2014
    Posturi
    6

Implicit

si eu sunt curios de un raspuns la aceasta intrebare

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Informații subiect

Utilizatori care navighează în acest subiect

Momentan sunt 1 utilizatori care navighează în acest subiect. (0 membrii și 1 vizitatori)

Subiecte similare

1. Răspunsuri: 32
    Ultimul post: 20.12.2012, 18:54
  2. 4500$ Race Betfair ( Ongame ) - 15 Iulie-> 31 August
    De mehigh în forumul Betfair Poker
    Răspunsuri: 67
    Ultimul post: 11.09.2012, 06:11
  3. 3000$ Race Betfair ( Ongame ) - 15 Iunie -> 14 Iulie
    De mehigh în forumul Betfair Poker
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 26.07.2012, 07:44

Permisiuni postare